Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit ültessek a szőlő kordonok...

Mit ültessek a szőlő kordonok közé? Kb. másfél méter van a sorok között.

Figyelt kérdés

Én csicsókára gondoltam, vagy az túl magas lenne?

Azért is gondoltam magas növényre, mert a szőlőkordonok az utcafronton vannak, ami földút, jó lenne legalább a második sort megvédeni a portól.


2015. márc. 4. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen paradicsomot, uborkát ültettek közé. A csicsóka szerintem nem jó, az magas.
2015. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Másfél méter nagyon kevés, még köztes növény nélkül is, én nem tennék oda semmit. Legfeljebb fél méterre növő dolgot ültess, ha nagyon akarsz, de azt is csak akkor, ha tudod rendszeresen öntözni, mert tele van a talaj a szőlő gyökereivel.

Valami tavaszi dolgot tegyél oda, ami hamar kijön, és nyáron már nem zavaró: retek, saláta, zöldhagyma, vagy öntözéssel zöldborsó, cékla. Akkor ezekkel nem kell a jobb helyeket foglalni.

Ha csicsókát teszel, akkor jó eséllyel nem lesz gondod a poros szőlővel, mert a betegségek leviszik az egészet.

2015. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, utolsó, köszönöm a válaszod!
2015. márc. 5. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Babot,mint a Sopronban?
2015. márc. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!