Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak, hogy az orchide...

Mit csináljak, hogy az orchideám fehér virágok helyett más színű virágokat hozzon?

Figyelt kérdés

Elég mondjuk színezett vízzel öntözgetni?

És mi az ami nem árt neki? Ételfesték vagy a tojásfestékhez használt szín?



2015. febr. 18. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha a szemed szinet akarnad megvaltoztatni. Nem termeszetes es egyaltalan nem egeszseges egy viragnak. Vegyel mas szinut, az egyszerubb.
2015. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így készül a kék orchidea is. Több módszer is van, de én még nem próbáltam. Állítólag bele lehet injekciózni kék festéket a szárába, vagy van olyan rúd is, amit csak bele kell szúrni a földjébe.

Szerintem amúgy a fehér a legszebb úgy ahogy van.

2015. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem injekcióznám az tuti nem egészséges. :) Kösz a válaszokat! :)
2015. febr. 18. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik színezős módszer se az, mindegy hogy juttatod bele a festéket, steril tűvel, vagy öntözővízzel. A bolti kék orchideákat amúgy injekciózzák, ha jól megnézed, látszik a tű helye is :)
2015. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!