Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak az orchideámmal,...

Mit csináljak az orchideámmal, hogy újra virágozzon?

Figyelt kérdés

Eddig az ablakomban volt, nagyon szeretett ott lenni, mentes ásványvizet, vagy esővizet kapott, van alatta kő is.

Egyszer leestek a virágai, és most már nem virágzik. Mit csináljak vele, hova rakjam ?



2014. szept. 26. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ültesd át, és tápoldatozd.

Elkezdett már virágozni magától nálad, vagy azok a virágok estek le, amik a boltban már rajta voltak?

2014. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azok estek le, amik már a boltban rajta voltak.
2014. szept. 26. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg az átültetést, és tápoldatozd.
2014. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. szept. 26. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)


Még egy tipp: tedd üvegcserépbe. Én az IKEA-ban vettem ezeket az edényeket, ebben vannak az én növényeim:

[link]

2014. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha átlátszó edényben van, akkor csak átlátszóba ültesd, és eszedbe ne jusson kaspóba tenni.

Az átültetésnél fontosabb a tápoldatozás, lehet kapni direkt orchidea-tápoldatot, egy kis kiszerelés 200 körül van, de ideiglenesen bármilyen általánost tehetsz rá, ami otthon van.

2014. szept. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2014. szept. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!