Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a baja a benzines...

Mi lehet a baja a benzines fűkaszámnak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Használtam tegnapelőtt és vágás közben csak úgy leállt. Benzin még jócskán volt benne. Ezután nem bírtam beindítani egészen a mai napig. Úgy be tudtam indítani hogy levegőnyílást félig nyitva gázadás nélkül rántottam be. Ìgy ment is, füstölt fehéren egy darabig abbahagyta, kinyitottam a levegőnyílást teljesen, így is ment alapjáraton. De amint gázt húzok neki akár egy minimálisat is egyből leáll. Keverék rendben van, légszűrő tiszta.
2014. szept. 11. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugattyúcsere
2014. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán túl sok benzint kap,és nem tudja elrobbantani .A több levegő több benzint vitt magával .
2014. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szedd ki a gyertyát rántsál rajta párat rakd vissza a gyertyát hátha kijön belőle a fölös benzin.
2014. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Szedd le a légszűrőt, anélkül próbáld, mert lehet, hogy mégsem annyira tiszta.

2. Szabályozd vissza a benzint.


De előtte még tisztítsd meg a gyertyát, ezek után feltehetőleg csupa korom a rosszul elégett sok benzintől. (Az teljesen biztos, hogy vagy a benzin sok, vagy a levegő kevés, és felborult az arány.)

2014. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!