Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kukacos lett a kuka, de...

Kukacos lett a kuka, de nagyon, mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés
Tele van fehér kukacokkal, ilyet még nem láttam, azt hittem elájulok, mit csináljak velük? Hogy fogom ki tenni a szemetest a kukásoknak így? :(
2014. júl. 6. 08:31
 1/5 anonim válasza:

ugyanúgy elviszik, nem szokták ellenőrizni, hogy "ugyan kukacos-e a kuka, mert akkor nem visszük el"


egy kis hypo esetleg?

2014. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A halaim szívesen megennék a csontit a tóban.

Ilyen melegben pár nap alatt bebábozódnak és aztán légy lesz belőlük. Máskor ne tegyél bele romlott húst vagy csotnyesedéket becsomagolás nélkül. Majd kislagozod a csatorna felett ami benne maradt.

2014. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hypot neki!
2014. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Befújtam decissel végül, mert nem volt itthon hipó. Azt hiszem megdöglöttek de nem mertem még kinyitni.
2014. júl. 6. 20:33
 5/5 anonim válasza:
78%

miért féltek pár kukactól? nálunk a társasház egyik kukája ilyen lett, valószínűleg kikeltek benne a legyek én vagyok a takarító. Az egyik lakó megkeresett, hogy undorító, és nem hajlandó kidobni a szemetet.. (jelenleg nem tudok mit csinálni, mert a kukában vagy 300 darab kukac van, és a szemét zacskó is kukacos) szóval hiába szedném ki a szemetet, és takarítanám ki a kukát, ha a szemetes zsák tele van, kénytelen vagyok megvárni, hogy legyen szemétürítés, és azt a kukát elkülönítettem, hogy más lakók ne hisztizzenek, ne vegyék észre,mert elég finnyásak és igénytelenek ott a lakók... Viszont nem értem a hisztit és az undort, mert ezek egy centis kukacok, és nem félelmetesek... el kellene fogadni az embereknek, hogy nem csak mi élünk a földön, hanem más élőlények is, és ahol romlott ételt tárolnak, na ott aztán van élet (és a kukac még a legkevésbé kellemetlen dolog, vannak ennél rosszabb dolgok is)... A lakó nem értette meg, hogy lehet, hogy kikeltek a kukacok, én meg mondtam neki, hogy a legyeket az utcán még nem tudom beidomítani, hogy ne rakják le a petéjüket a kukákba...

Azt mondta a lakó, hogy gyerekek is vannak és ha hozzáérnek, akkor elkapnak valami fertőzést, ennél a pontnál már majdnem elnevettem magam, hiszen a gyerekes szülök, alapból nem engedik a kukák közelébe a gyerekeiket, nem a kukák közelében játszanak, és zárható fedett kukatárolóink vannak, szóval a gyerek nem is találkozik a szeméttel, ha meg talál is akkor se lesz semmi baja...

2015. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!