Kezdőoldal » Otthon » Kert » Meglévő permetező szivattyúmho...

István18 kérdése:

Meglévő permetező szivattyúmhoz szeretnék vásárolni egy vízszintes tengelyű benzinmotort a hirdetések között találtam is egy Möller márkájút kinek mi a véleménye erről a márkáról?

Figyelt kérdés
A motort ezen a linken lehet megtekinteni: [link]

2014. jún. 27. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A legbóvlibb kínai.

De előnye, hogy nagyon olcsó, ha valakinek csak alkalmi használatra kell, és ameddig el nem romlik, addig jól adja.

Viszont ha te tényleg ennyit permetezel, hogy ilyen nagy motor kell hozzá, akkor neked inkább egy 80 E-s gépre lesz szükséged, vagy egyből hármat vegyél ebből.

2014. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz, vagyis inkább HDenge olenne ez a márka? Továbbá a szivattyú egy DS-300 as permetező szivattyú.
2014. jún. 28. 11:30
 3/3 6string válasza:

Én menetmetsző/ menetfúró készletet rendeltem ebből. A kedves eladó tudta mit árul, de csak a panaszom után kezdte fejtegetni, hogy láttam-e az árát...

Kalap szart nem ér, mert csak hasonlít arra aminek hívják, de használni nem lehet.

2014. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!