Kezdőoldal » Otthon » Kert » Levéltetü a bonsai fán, mit...

Levéltetü a bonsai fán, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy bonasi fát, de sajnos tele van apró fehér levéltetűkkel. Mit lehet tenni? Obiban, baumaxban kapok hozzá tetüírtót vajon?
2009. dec. 25. 22:48
 1/4 anonim válasza:

Mivel a bonsai léptékarányát nézve a tetü kisebb ragadozó, tehát valami rágcsálóirtót javasolnék.

És aki beleköt, a rágcsáló-ragadozó párhuzamba, igaza van de most nem jut eszembe más.


retafdog

2009. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezekben a boltokban nem vagyok járatos, növényvédőszerért a növényvédőszer-boltba járok.

Fehér levéltetű nincs, az (ha repül) akkor üvegházi molytetű lehet. Actara, vagy ha tudsz szerezni, Mospilan.

2009. dec. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
gyújtsd fel, vágd ki, dobd el
2009. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapsz, persze, de gyors legyél, mert nekem is ez volt a baja, próbálkoztam kemikália-mentesen megoldani (nikotinnal), de mire odaértem, h váltok, mert persze nem használt, addigra kinyírták a kis fát. Nagyon gyorsan megölik a fádat, siess! (tényleg) :(
2010. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!