Kezdőoldal » Otthon » Kert » Citromfát szeretnék növeszteni...

Citromfát szeretnék növeszteni magról. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű :) Kell egy cserép, virágföld, és citrom mag és csak egyszerűen tedd be a földbe és kicsit locsolgasd. Nekem is van és szépen növöget, tök jó illata van a levelének :)
2014. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Siman a citrom magjabol lehet, vagy venni kell hozza kulon magot?:)
2014. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán veszel citromot és annak a magjait elülteted, pl narancsot is ültettem így :)
2014. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kérdés, hogy csak dísznek szeretnéd-e, vagy termő citromfát akarsz?
2014. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Termőt szeretnék:)És így jól ültettem-e?Link: [link]
2014. márc. 28. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt aztán alaposan meglocsoltad!

Már leirták előttem, semmi extra, bedugod a magot a földbe, nekünk egy csomó mandarin kihajtott a magokból, de én nem remélek termést.

2014. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Magról nem lesz termő citromod soha. Keress szakembert aki ráolt neked egy nemest (termő ágat), de persze ezt csak akkor tudod megtenni ha már kellően megerősödött, fás szára képződött. Talán jobban jársz ha veszel egyet készen: termesztőknél, kertészetekben, de már gyakorlatilag bárhol tudsz venni... Viszont óvatosan vele és legjobb ha alaposan utána olvasol a gondozásának, mert elég kényesek azért... :-)
2014. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja igen és mégegy jótanács: ennyire ne öntözd agyon, mert a pangó víz miatt az egész gyökérzet szét fog rohadni...
2014. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!