Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen feltételekkel kapok...

Milyen feltételekkel kapok engedélyt gyümölcsös telepítésére?

Figyelt kérdés
És ki adja az engedélyt?

2014. márc. 1. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
falugazdásznál érdeklődj.
2014. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem irtad, hogy mekkora volumenu gyumolcsosre gondolsz, de miert kellene valakitol is engedelyt kerni?

En kb.5eve telepitettem be egy darab foldet 50db gyumolcsfaval, senkitolsem kertem engedelyt, csak az asszonnyal beszeltem meg.

2014. márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 2. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedélyt 1500 nm felett kell kérni, de annyi gyümölcsössel tényleg már a piacra is lehet vinni. Engedélyt a hatóság ad, és a megfelelő terméktanácstól kell kérni támogató hozzájárulást. Kicsit macerás a papírozása, de amíg csak saját szükségletre akarsz néhány fát ültetni, addig ne foglalkozz vele.
2014. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 R. Barna Péter ***** válasza:

Ebben a törvényben pontosan megtalálható a kérdésre a válsz: 2007. évi CXXIX. törvény a termőföld védelméről a lV. fejezetben konkrétan erről a kérdésről van szó: IV. Fejezet

A GYÜMÖLCSÜLTETVÉNY TELEPÍTÉSÉNEK ENGEDÉLYEZÉSE,

NYILVÁNTARTÁSA

2014. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!