Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudnátok mondani olyan virágot...

Tudnátok mondani olyan virágot ami szobában télen-nyáron tartható és egész évben hoz virágot és a tartása nem igényel mást csak locsolást? Tehát valamilyen igénytelenebb, de szép virágot szeretnék tartani kis papír cserepekben.

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Papír cserépben semmilyen virág nem él meg. De olyan virág sincs, ami állandóan virágzik.
2013. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
műanyag virág, a temetők melletti virágárusoknál keresd!
2013. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Én az orchideáimat pont azért szeretem, mert baromira igénytelenek. :) Elég 2 hetente alálöttyinteni egy kis vizet, vagy tápszeres vizet és levan róla a gond, még is szép!

Olyan virágról nem tudok, ami egész évben virágzik... Tarts kaktuszt!

2013. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kávét ne főzzön?

1. Olyan virág nincs, ami egész évben virágzik.

2. A legtöbb növény igényli a tápozást is. Ha még ennyit sem vagy hajlandó megadni a víz mellett, tényleg kb. csak a kaktusz jöhet szóba.

3. Tudod, mire jó az a papírcserép? Nem szobanövények tartására.

2013. okt. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem fogtam még papír cserepet a kezemben, de az nem málik szét egy idő után a locsolástól?

Csak palánták árulásánál tudom elképzelni... vagy egyéb ideiglenes helyeken.

2013. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

euphorbia milii


keveset kell öntözni és egész évben virágzik. (fény azért kell neki)

2013. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Euphorbia milii, (a miénk tavaly augusztus óta még mindig virágzik szünet nélkül) de rendes műanyag cserépben. Ha nagyon ragaszkodsz a papírhozz, szerezz olyan méretűt, mint a növény cserepe és állítsd bele.
2013. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!