Kezdőoldal » Otthon » Kert » Leander PALÁNTÁK teleltetése?...

Leander PALÁNTÁK teleltetése? Vannak amik most bimbósak, vannak amik mostanra gyökereztek ki és ezeket egyből tegyem téli pihenőre?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem ez így nem logikus. Ráadásul most kaptam egy csomó ágat is,ezek majd csak a télre fognak begyökeresedni itt bent és azt mondta a Szomszédasszonyom,akitől kaptam,hogy Ő ilyenkor már nem rakja el téliesíteni,hanem maradnak bent az újdonsült palánták.Akkor azokkal mi legyen,amik max. 1 hónapja és vannak amik ma kerültek/kerülnek cserépbe? Köszi!:)
2013. okt. 2. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van nem túl meleg és világos helyed, akkor ne állítsd le öket, hanem ugyanúgy neveld tovább, mint a most gyökereztetetteket, ha elteszed teleletetni, akkor nem valószinü, hogy túlélik.
2013. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!