Kezdőoldal » Otthon » Kert » Selyemakácot lehet házban...

Selyemakácot lehet házban teleltetni?

Figyelt kérdés
Ültettünk pár magot, a kertben, hátha sikerülne pár fácskát nevelni, ki is bújtak ősszel de még csak olyan 30 centisek. Olvastam, hogy nem igazán fagytűrők, hogyan védekezhetnék a hideg ellen, igazából azt kérdezném, hogy ha kiásom és behozom a házba mire kell figyelni, illetve, hogy milyen viszonyokat kell neki biztosítani, hogy megmaradjon.

2013. aug. 21. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutott,hogy télen be kellene vinni.

Már 3 telet kint voltak az Isten ege alatt.A tűző napot nem szeretik,és a szárazságot. 5db van,talán 30 cm magasak .

2013. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Szerintem vagy 15 centi volt amikor megvettük simán kint hagytam télre :) Amúgy semmi baja nem lett azon kívűl,hogy egy cseppet vissza fagyott,meg abba az évbe sok mindenre nem ment,igaz akkor nem igazán fejlődtek a növények. Szóval csak simán vissza fagyott,de életbe maradt.A következő évbe csak egy minimális fagyás volt,de a szél főleg oda kukacolta a havat így eléggé letördelte az ágait. Idén szintén csak egy minimális volt,de már majdnem 1 méter magas :)) Ha bent teleltettem volna az elején akkor biztos egy kicsit nagyobb lett már volna.

2013. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!