Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért sorvad a lonc?

Miért sorvad a lonc?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a lonc cserjénk gyönyörűen növekszik és fejlődik, de mire vége a nyárnak, addigra úgy néz ki, mintha elsorvadt volna, de utána mikor jön a tavasz, akkor megint magához tér és szépen növekszik, virágzik, aztán megint elsorvad. Sajnos nem sokat tudok a loncról, a metszésnek,víz és napigénynek, szaporításnak utána néztem, de erről nem találtam semmit.
2013. aug. 20. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen lonc?
2013. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Japán lonc
2013. aug. 21. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább kúszónövény, mint cserje.


Nekem is van ilyen, de még nem tapasztaltam hanyatlást a vegetációjában.

Nálam bírja a tűző napot, szárazságot, esőt, hideget...


Nem lehet, hogy tripszek/atkák fertőzik?

2013. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, a cserje tényleg nem volt túl jó szóválasztás (még igen kezdő "kertész" vagyok), tényleg kúszik. Mármint, amikor nem halódik. Gondoltam az atkára is, vettem is ma rá valami nedvet, bár a kertészetben a koma azt nem igazán tudta hova tenni, hogy utána meg magához tér, de majd meglátjuk, remélem használ. Köszi a javaslatot :D
2013. aug. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!