Kezdőoldal » Otthon » Kert » A hibiszkuszom kint van az...

A hibiszkuszom kint van az erélyen, be hozzam most már hogy hűvösebb van vagy maradhat még nem lesz baja?

Figyelt kérdés
van rajta egy csomó bimbó de olyan nehezen nyílnak,még sosem volt hibiszkuszom,de eddig jól érezte magát kint csak félek hogy most már megfázik!
2009. szept. 17. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Amig nincs éjszakai fagy, addig maradhat kinnt.
2009. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. szept. 17. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell még.Majd ha jön a fagy.Nkem kinn volt a földbe de én már felszedtem és virágcserépbe tettem had szokja meg azt is. De most hogy átültettem ugy néz ki mintha fonyadna.Reménykedem hátha feléled még :D
2009. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

...az enyémet ifjoncon (kb. 60 cm növésüt) egyszer kint hagytam a fagyokig és "megfázott", mert nem volt szokatva. Csak visszavágással tudtam helyrehozni...

Általánosan igaz a (pláne a mediterrán) növényekre is, h. azt a klímát kedvelik, amiben az ember is még éppen jól érzi magát. Tehát a 16 fok alá süllyedt hőmérsékletre már érzékenyebben reagálhatnak ugyanúgy, mint a nagyobb hőmérsékletingadozásra.

Egyébként a google-ba beírva még több infót kapsz a részletesebb gondozásáról.

2009. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!