Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virág ez?

Milyen virág ez?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 13. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem ilyen hulladék minőségű képet raknál fel, akkor lehetne a kép alapján keresni a google-ban (mert, hogy tud olyat is...).
2013. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem csak ilyen hulladék minőségű képem van, úgyhogy bízom benne, hogy lesznek itt hozzáértők is, akik ennyiből is tudni fogják. A google képkereső funkcióját köszönöm, ismerem! :)
2013. márc. 14. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:
primula
2013. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2013. márc. 14. 00:27
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"A google képkereső funkcióját köszönöm, ismerem! :)"


Bátor kijelentés volt...


"lehetne a kép alapján keresni"


Tehát a lényeg:


"kép alapján"


Azaz nem azt írod be, hogy primula (most, hogy már tudjuk), hanem megmutatod neki a képet, hogy ahhoz hasonlókat keressen.


A tiédre ez a találat: [link]


Míg egy jobb minőségű képre meg gyönyörűen találja a hasonlókat.


Példa: Direkt olyat kerestem, aminek a nevében nincs utalás a képre, így lett ez a bemutató kép:

[link]


A találat hasonlókra:


[link]

2013. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ismétlem, tudom, hogyan lehet kép alapján rákeresni valamire (vagy szerinted ezt a funkciót csak te ismerheted?), és azt is tudom, hogy az én képemre nem ad ki releváns találatot, mert ahogy említetted, hulladék minőségű. Mit gondolsz, miért itt tettem ki inkább? Meg is lett az eredménye, amit nagyon szépen megköszöntem, téma lezárva. :)
2013. márc. 14. 15:08
 7/7 anonim válasza:
100%
komolyan, hogy ha nem tud valaki segíteni, akkor miért kell lejárni a kérdezőt. nem értem. primula, amúgy, ahogy azt mondta előttem valaki.
2013. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!