Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha a muskátlit sötét pincében...

Ha a muskátlit sötét pincében teleltettem, azzal bajt csináltam?

Figyelt kérdés
Most olvasgatom, hogy mi a teendő a muskátlikkal. Lassan itt az ideje foglalkozni velük. Viszont nekem idősebbek azt mondták, hogy sötét helyre tegyem őket! Most viszont azt olvasom, hogy világos hely kell nekik. Megöltem őket? Vagy tudok értük valamit tenni? Nem tudom hogy milyen állapotban vannak... holnap megyek le és nézem meg, hogy mi van velük!

2013. febr. 25. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a sötét hely elég hüvös, akkor semmi baja sem lesz nekik, hozd elö öket, vágd vissza valamennyire és tartsd világos, hüvös (max. 10 fok) helyen, nagyon kevés öntözéssel. Ha táod, hogy megindul hajtani, akkor lassan emeld a vizadagot, de ne öntözd túl.
2013. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legalább 2-3 iz megmaradásáig vágjad vissza.Ne foglalkozz azzal,ha azt mondják micsoda egy csonkolás ez.gyönyörű erős hajtások jönnek majd.Akkor kell muskátli tápoldattal megöntözni .Az év folyamán is többször kell tápoldattal

megöntözni . A szomszédot megüti a guta,mennyi és szép virág lesz rajt .:-)) Szaporitani a nyári hajtásokból kell

2013. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!