Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kivit hogyan lehet ültetni?...

Kivit hogyan lehet ültetni? Többi lent

Figyelt kérdés

kivit szeretnék ültetni , de nem tudom h hogyan lehetne! magrol esetleg lehet ami a gyümölcsben van? vagy hogyan lehetséges ez?

válaszokat elöre is köszönöm



2013. jan. 5. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Magvetés felejtős, mert majdnem az összes fiú lesz. Dugványozással próbálkozhatsz február végén, lombfakadás előtt. Kell dugványt szerezned fiúból és lányból is, hogy teremjen.
2013. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nem fontos h teremjen csak h kinöljön valami! :) amugy ha magokat elvetem kinöl "valami"? Késöbb esetleg nem lehet ugy beoltani mint pl mondjuk a citromot?
2013. jan. 5. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinő belőle egy kis "ződ" igen. De mire oltható lesz a magonc, addigra már teremni fog a dugvány, ha most vetnéd el a magot, illetve 1,5 hónap múlva dugványoznál.
2013. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ültettem, szépen kifejlődött, ugy 40-50 magot ültettem, abból 7-8 fejlődött ki 2 sziklevél szinten, utána 3 meghalt, és szépen potyogtak kifele, de az utolsó 2őn már volt1 darab kis szőrös levél. nekem elég kényesnek tünik pedig normálisan öntöztem és semmi különöset nem csináltam vele amiért megkellett volna haljanak.
2013. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!