Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szelesegre kell ultetni...

Milyen szelesegre kell ultetni a szolo sorokar?

Figyelt kérdés
ha van egy 160.120.140 cm szeles traktorom akkor milyen szelesre kell ultetni a sorokat??

#szolo.vesszo
2012. dec. 24. 19:07
 1/8 kalmj ***** válasza:
Szerződtess egy intézőt, az majd termeli neked a lóvét. Olcsóbb, mint az interneten sok irigy ember férevezetését elszenvedni. :D
2012. dec. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs kőbe vésve. Nyilván olyan szélességre praktikus, hogy a traktorral pont elférj közte.

Nekünk csak ilyen kis kapálógépünk volt. Azzal kapáltuk föl a sorok között, hogy ne verje fel a gaz. Egy soron kétszer kellett végigmenni. Egyszer az egyik szélén, utána a másikon. Nem emlékszem pontosan ez milyen távolság volt, de olyan 120-140 lehetett.

2012. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz ha később szélesebb traktorod lesz?Egy gondozott szőlő is van vagy 30 cm széles.Tehát ne az eldugott vesszők közét mérd mert később terebélyesedik.Egyébként kertbe lesz vagy nagyobb darabon?
2012. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ember, te a gyakorikérdések alapján érkezett válaszok alapján akarsz 100 hektár szőlőt telepíteni?

Bátor.


Jójó, tudom tudom egy ismerős akarja, nem te.


Most akkor milyen széles a traktor?

30+30 centit ráhagyhatsz.


Lejtős területen van?

A sorok irányát az uralkodó széliránynak tájolod?

2012. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kihagytam ezt amit a4. írt nagyon helyesen: ember, te a gyakorikérdések alapján érkezett válaszok alapján akarsz 100 hektár szőlőt telepíteni?

Bátor. 3. vagyok

2012. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Harmadik!


Ez nem csak erre a kérdésre igaz. Bármilyen témában néhányan teljes meggyőződéssel osztják az észt olyan kérdésekről, amiről lövésük sincs. Ezzel teljesen rossz irányba viszi el szegény gyanútlan kérdezőt. Ha meg bárki ezt szóvá meri tenni, még ő lesz lehülyézve.

Én már megtanultam hogy ha kérdést teszek fel itt, a kapott válaszokat kritikával kell kezelni és nem szabad készpénznek venni.


Amúgy lehet, csak az én figyelmemet kerülte el, de én nem emlékszem, hogy 100 hektárról lenne szó.

Én meg a második voltam...

2012. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kalmj ***** válasza:

"Amúgy lehet, csak az én figyelmemet kerülte el, de én nem emlékszem, hogy 100 hektárról lenne szó. "


Az egy előző kérdés folt, amiről merjük feltételezni, hogy ehhez a felhasználóhoz kapcsolódik.

2012. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!