Kezdőoldal » Otthon » Kert » A rózsákat mikor és hogyan...

A rózsákat mikor és hogyan kell megmetszeni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavasszal szoktam. Két- három rügyig metszem vissza. Én ősszel be takarom a tövét egy kis fa levéllel,de ezt nem mindenki szokta. Tavasszal ki takarom, le vagdosom az el száradt ágait, és ha van vad hajtás azt is le vágom,és vissza metszem.
2012. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ilyenkor is, de az első a jó, mert ha most metszed, akkor a tél folyamán lehet elfagyás, és akkor kezdheted előröl a metszést.
2012. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor az aranyvessző virágzik tavasszal... Akkor már olyan a hőmérséklet, hogy le lehet bontani a földet, ha felkupacoltad, és olyankor már kezdenek megjelenni a rózsaszín rügyecskék... Na akkor a legjobb először metszeni az évben. Most az idei szárakat még hagyd rajta...

És hogy hogyan metszd, arra keress rá, volt itt már sok olyan kérdés, ahol jó részeltesen leírták!

2012. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!