Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen gomba lehet ez?

Milyen gomba lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha ért hozzá valaki, meg tudná mondani, hogy milyen fajta gomba ez? Főleg az érdekelne, hogy mérgező-e, mert a kertben nőtt egyik napról a másikra.


KÉP:

[link]


2012. nov. 14. 20:25
 1/4 gomzoli ***** válasza:

Biztos, hogy egy tinorúfajta, de nem tudom pontosan, hogy melyik. Lehet, hogy borsos tinorú, kóstolással kiderül. Egyébként nem mérgező, nem is hasonlít egyik mérgező tinorúfajtára sem.

[link]

Ez egy jó oldal.

2012. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak biztos, ami biztos:-)
2012. nov. 15. 15:15
 3/4 gomzoli ***** válasza:
Ettől függetlenül, én nem szoktam ezeket az "értéktelen" tinorúféléket hazavinni.
2012. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem étkezésre szántam, én csak boltból vásárolok, mert nem értek hozzá, csak ha véletlenül hozzáér, esetleg megeszi a gyerek, nem szeretném, hogy baja legyen. Sajnos mindig van valami gomba ami errefelé kinő, és képtelenség kiirtani.
2012. nov. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!