Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szobában csíráztatható...

Milyen szobában csíráztatható gyümölcs magok vannak?

Figyelt kérdés
ilyenek pl: citrom narancs datolya avokádó bab dinnye stb, az más kérdés hogy megmarad e, olyan kéne nekem ami megmarad és valami gyömölcsböl lehet hozzájutni vagy hasonló

2012. aug. 16. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
először nem írtad hogy bent vagy kint akarod fölnevelni őket ennek megfelelően írok neked, szinte az összes vetőmag amit a boltban kaphatsz, de ha bent vagy a teraszon akarod nevelni akkor kell hely neki dézsa föld esetleg karó öntöző kanna tápszerek kötözőmadzag, amit fönt írtál szerintem az avokádó kivételével ( ez kirohadt) ki fognak hajtani a citrom amit így hajtattam sosem termet viszont nagyra nőtt, de ez szerencse kérdése is nagyon finom illata van a levelének, a dinnye futó növény ki fog hajtani de azt bent nem tudod fölnevelni óriási kert kell neki, a bab hajt a leggyorsabban, remélem segítettem valamit, sok sikert
2012. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, segítettél. én szobanövényként próbálnám tartani őket dísznek csak.
2012. aug. 17. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a Guava a befutó!

Kb. 1,5 m-es fa, nyáron a szabadban, télen pedig a nappaliban. Terem, és nagyon finom a gyümölcse!

A mag megoldható, írj privit!

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ha ezt magról nevelted akkor gratulálok hozzá. amúgy azokat az apró magokat kell elülteni? könnyen hozzálehet férni boltokban? csak mert most hallom elöször ezt
2012. szept. 10. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Itthon boltokban nem kapsz, viszont én tudok adni neked olyat, amit kiszedtem a gyümölcsökből. Nem túl apró a magja, kb.3 mm.
2012. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!