Kezdőoldal » Otthon » Kert » Karfioltermesztéssel kapcsolat...

Karfioltermesztéssel kapcsolatos kérdésem van?!

Figyelt kérdés
Nagyon laikus vagyok kertészkedés terén. Sok minden vetettünk idén először, sokminden be is jött. Karfiol magot is vettem. Már több hónappal ezelőtt elvetettem, kis is kelt, hatalmas szép levelei vannak, de feje nincs sajnos. Mit ronthattam el? Azt olvastam, hogy nem szereti a nagy meleget, de idén az ugye jócskán volt. Van még esély rá, hogy később kezdjen el nőni a feje? Azt is olvastam, hogy a leveleit be kell hajtani, amit én nem tettem, mivel fej nincs!? Vagy kellett volna?
2012. aug. 8. 14:06
 1/1 anonim válasza:

[link]


nekünk nem volt még,de hallottam,hogy sok vizet igényel,és hogy nem minden talajt kedvel.lehet ezért nem nőtt meg a tietek. vagy ha még megvan a mag papírja nézd meg,hogy nem-e késői fajtát vetettél.

2012. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!