Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet szőlőt préselni...

Hogyan lehet szőlőt préselni prés nélkül?

Figyelt kérdés
Normális tippek érdekelnek, lábbal taposás meg ilyenek nem. Valami olyan ötletet szeretnék, amivel kb 150 kiló szőlőt ki lehet préselni, de nem feltétlen préssel.

2012. aug. 4. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

hali


Szerintem építs egy prést otthonra.

Én úgy csinálnám ,hogy egy jó hordót kiégetnék fertőtlenítenék stb

Beletennék annyi szöllőt ,hogy félig legyen majd felülről egy vastag nagy átmerőjű lemezzel lenyomnám mégpedig egy m20 as mentes szárral oly módon ,hogy építenék neki egy ellendarabot ami a hordóhoz rögzül abban lenne egy menet a menetes szár végére tennék 2 anyát ,hogy összeszoruljon majd légkulcsal letekerném oda vissza amennyiszer kell.


Persze ezt lehet nem tudod kivitelezni=/

2012. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajt én is, kivitelezni is tudnám (talán), csak gondoltam hátha meg lehet oldani másként is. De azért köszi a tippet, használhatónak tűnik.
2012. aug. 4. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
törd össze kézzel, rakd bele egy sürü szövetü zacskóba és centrifugázd ki
2012. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy szedd le a szemeket a fürtről, és a paradicsom-paszírozón paszírozd át.
2012. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, várok még lehetőségeket.
2012. aug. 4. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosógép? Centrifuga funkció. :) Vagy hegesztesz egy keretet, amibe belerakod a léceket mint ahogy a présbe van, és hegesztesz neki egy olyan állványt, amivel le tudod nyomni ami a présbe raksz.
2012. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!