Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mire futtassam fel a növényeimet?

Mire futtassam fel a növényeimet?

Figyelt kérdés
Van 2 db fuksziám. Szeretném őket felfuttatni. Láttam egy képet, amin a csavart fűz ágai voltak beleszúrva a cserépbe és arra futott fel a növény. Nagyon jól mutatott. Az erre a célra kialakított virágtartókat nagyon drágának találom. Milyen otthon is könnyen elkészíthető praktikákat javasoltok? Jelen pillanatban egymásra lógnak az ágaik, amik hidat képeznek. Így is jól néznek ki, mert különböző színűek a virágok. Esetleg szintén otthon barkácsolható boltívszerű állványt hogy és miből tudok készíteni? Köszönöm a segítségeteket!

#futtatás #fukszia #virágtartó készítése
2012. júl. 22. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is sokallottam az árát az OBI-ban kapható csavart vaspálca árát,úgy hogy csináltam itthon:


Vettem vasboltban 6mm vastag huzalt. Ez tekercses áru-egy futtatóhoz kb. 2m. kell.

Kiegyenesítettem.

Egy kb 6cm. átmérőjű,2m hosszú csövet befogtam a satuba úgy,hogy melléfogtam a huzalt is.

A csövön kb.15~20 centinként egy vonalat húztam krétával,majd kesztyűvel fogva a huzalt rátekergettem a csőre úgy,hogy a menetemelkedés minden tekerésnél a kréta-jelre essen.

A legvégén hagytam egy arasznyit egyenesen-ezt szúrom le a földbe.

A satuból kifogva...csőről lehúzva kész a csavart virágfuttató,ami így kicsit több,mint 1 m magas.

2012. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon kreatív vagy :) Köszönöm a választ! Megpróbálom elkészíteni :)
2012. júl. 26. 01:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!