Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem bujik a hagymám?

Miért nem bujik a hagymám?

Figyelt kérdés
Május végen dugdostam el hagymát de még mindig nem bujik pedig meg is öntözöm néha néha.de igy is nagyon száraz a föld?Lesz valami belöle?

2012. júl. 14. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Az enyém (szintén májusban dugdostam) lassan már szedhető. Figyeltél arra, hogy melyik vége legyen felül?
2012. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet túl hamar vagy túl hidegben ültetted el.

Vagy túl mélyre..

Csináld úgy legközelebb hogy felásod jó mélyen a talajt el gereblyézed belocsolod vársz 3 napot.

Addig a hagymákat amiket el akarsz duggatni kiteszed az ablakba ahol fény éri hogy csírázódjon néha besprickolod vízzel. Na azt így ülteted el akkor tuti kikel.

Én foghagymát vetettem így vagy 50 tőt és mind kikelt pedig a föld is rossz minőségű errefelé.

2012. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen figyeltem hogyan ültettem ráadásul a föld is fel volt rotálva mindegyik sort belocsoltuk.Bár nagyon sokat állt a boltban és lehet hogy eleve rossz volt a hagyma!!!
2012. júl. 14. 16:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Felmentem és felturtam egy kicsit volt amelyik ki volt száradva 1-2 kettőú meg még kemény belül!
2012. júl. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!