Kezdőoldal » Otthon » Kert » A leandert hogyan szaporítjátok?

A leandert hogyan szaporítjátok?

Figyelt kérdés
Letörtem egy hajtását és beletettem virágföldbe, amit naponta locsolok. Így is gyökeret ereszt vagy vízbe kellene tennem?
2012. jún. 26. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet földben is meg vizben is, a legtöbbször vizben szokás, mert úgy látod, hogy mikor lett gyökere.

A leander, ha nem túl fiatal hajtást szedtél, könnyen gyökerezik, csak legyél türelemmel.


Sok sikert.

2012. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor benne hagyom a földben. Lehet török még másik hajtást is és azt vízbe teszem. Biztosra akarok menni. :)
2012. jún. 26. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A leandert szűk szájas pálinkás üvegbe vagy valami ilyesmibe..

Ha meg van a szűk szájas üveg rácsavarsz egy hosszú rongyot a megfásodot ágra és beleilleszted úgy az ágat az üvegbe úgy, hogy az üveg száját betömje a rongy... de előtte rakj vizet az üvegbe ne rakd teli csak az ág felét érintse. Nekem így egy hónap alatt kigyökerezett :D

2012. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez rongy meg szük szájú üveg nélkül is megy, a lényeg, hogy a feléig legyen az üvegben viz, és ne hidegben tartsd.
2012. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!