Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mitol feketedik a medencebe a...

Mitol feketedik a medencebe a viz?

Figyelt kérdés

Kb. 1 honapos a medencenk vize, csak keves vegyszert raktam bele a gyerekek miatt de az elmult ket hetben le volt takarva mert esett az eso es mikor kitakartam mar algasodott ezert bele raktam dupla adag klort, algasodasgatlot. Mara szinte fekete lett a viz. Vegyszer hatasa? miert fekete? mit tegyek, hogy ezt megelozzem?

Koszi a segitseget.


2012. jún. 15. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokáig volt letakarva, és megposhadt benne a víz.

[link]

2012. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszi, de be volt kapcsolva a szurobetendezes, igaz csak egyszeru van. sok helyen olvastam bezodult vizrol, vagy barnulo vizrol, de feketerol sehol sem irnak, persze elosszor zoldult az algatol de hogy fekete lett nem ertem. Furt kutunk van, lehet hogy tul sok benne az asvanyi anyag? Vagy sok lett a tabletta?

Koszike

2012. jún. 16. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!