Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért feküdt el a borsóm és...

Miért feküdt el a borsóm és az baj?

Figyelt kérdés
Virágzik és már van rajta hüvely is.Csak szeretném folyamatosan szedni mint mások baj az neki?? Kezdő vagyok ez a 2.évem.és fiatal is vagyok most költöztem kertesbe eddig panelos voltam nem értek sokat a kerthez.méééég. :))

2012. máj. 27. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak saját részre vetettél, és nem ipari méretekben, akkor megéri, hogy azt a néhány sort "megtámogasd".

A sor két végére, vagy esetleg még sor mellett is szúrj le 1-2 botot, köss rá valami vékony madzagot azon az oldalon, amerre a sor dől. Akkor a madzag megtartja a borsó zöldjét, kevésbé ér le a földre. Könnyebb lesz gazolni, locsolni, és szedni is. Bár ezt inkább csak nagyon esős és meleg időkben csinálják, hogy az alja ne rohadjon be. Alapjaiban a borsó az elfekszik a földön, és jól érzi magát ott is.

2012. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A folyamatos szedéssel lesz egy kis baj. Azt csak úgy tudod elvégezni, hogy közben nem bolygathatod meg a növényt (nem fordíthatod át, nem hajthatod félre), mert könnyen sérül a szára és megáll a fejlődésben.


Ahogy #1 írta, készíts támot jövőre.

2012. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!