Kezdőoldal » Otthon » Kert » Pécsen szeretnék bérelni...

Kovács Pál kérdése:

Pécsen szeretnék bérelni magamnak egy kis földet, amin hobbiból kertészkedhetnék. Kihez kell fordulnom?

Figyelt kérdés
Elég lenne egy egészen apró 20×20m-es föld is, de az ingatlanközvetítő lapokon nem találtam eddig ilyet. Az egyik ismerősöm mondta, hogy érdemes lenne a önkormányzatnál utánajárni. Ti mit javasoltok?

2012. máj. 15. 20:14
 1/2 anonim válasza:

ha magadnak szeretnél egy kis zöltséget, epret, hagymát stb vagy virágokkal foglalkozni nem muszáj venned. Sok idős ember van, biztos ismersz egy párat, ajánld fel hogy ingyen foglalkozol a kertjével, ha a termés a tiéd lehet. A káposzta is megmaras, és a kecske is jol lakik. Az idősöknek nem lesz gondja a kerttel, te pedig művelheted hobbiból. Azért persze valamit firkants alá velük nehogy szépen leegyék a termésed. Ha nem ismersz senkit akkor apróhirdetés, esetleg bemész az öregek otthonába érdeklődsz:D Ha vásárolni szeretnél, akkor te adj fel egy apróhirdetést hogy vásárolnál vagy, de az önkormányzat se rossz 5let, de sztem ilyen kicsi területnél elég csak ha egy idős embert megkérsz még hálás is lesz neked.

Mivel szeretnél foglalkozni? Majd írd meg h döntöttél

2012. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző is jó ötlet.

Felénk itt Uránváros alatt is vannak ilyen kis kertek a vasút mentén. Pár éve láttam, hogy az egyiken kint volt egy cetli, hogy bérelhető.

Ha van időd ilyen helyeket végigjárni, menj el és nézelődj. Esetleg ha éppen látsz valakit kint dolgozni elegyedj beszédbe vele, nem tud-e ilyet a környéken.

Vagy nézd az újsághirdetéseket, netet.

2012. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!