Kezdőoldal » Otthon » Kert » A jonagold almafának a Golden...

A jonagold almafának a Golden reinders a porzója?

Figyelt kérdés
Vettem egy jonagoldot, elültettem, aztán rádöbbentem, hogy kell hozzá egy porzó. A fenti típust tudnám beszerezni hozzá, ez jó lenne porzónak vajon? Sajnos nem vagyok egy nagy kertész, de jó volna, ha a kislányomnak lenne almája, mire megnő:) Köszönöm
2012. máj. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyébként most már inkább ősszel kellene ültetni és akkor majd szerzel olyat ami tuti jó!


Jonagold


Gyümölcse nagy, alapszíne sárga, melyet piros fedőszín borít. Íze savas-édes kiváló. Triploid fajta. Jó porzóüja az Ideared és a Jonathan.


Golden Reinders


Világszerte elterjedt Golden változat, mely nagyméretű és szebb gyümölcsével tűnik ki. Fája gyengébb növekedésű. Érési ideje szeptember vége. Porzója Fujji, Granny Smith, Idared, Jonathan, Starking.

2012. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alma porzófa táblázat 1979-ből:

http:// www pont 4shared pont com/office/mqhRZU6x/almafk_porzinak_tblzata.html

2012. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!