Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egzotikus növények magját...

Egzotikus növények magját honnan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: banán, kiwi, narancs stb.

Egyáltalán érdemes próbálkozni velük, teremni fognak?


2009. jún. 21. 21:46
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne foglalozz Magyarországon ilyennel minek mi elültettük az aszalt datolyát annyit értünk vele hogy felnőtt 20 centire és ott tartja magát de már elkezdett sárgulni is
2009. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maximum egzotikus virágokat érdemes ültetni, talán még a narancs és a citrom az ami teremni fog, de a banán terméséhez kétszer annyi napos óra kell,minta amit itt magyarországon biztosítani tudsz neki.

www.teszvesz.hu www.vatera.hu, én innen szereztem be az egzotikus virágmagjaimat ha azok esetleg érdekelnek.

2009. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a media markt-ban 3000 ft egy banánfácska ami teremni fog! (füge fa 1690 ft, ha érdekel) mindkettö csak kis 25 centis növényke
2011. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!