Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kertben elhelyezett házi...

Kertben elhelyezett házi vízművet mivel tudnék eltakarni ill. megvédeni időjárástól és lopástól?

Figyelt kérdés
Aknát egyelőre nem tudunk készíttetni, nyagyon hosszútávú tervben szerepel csak.
2012. ápr. 12. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csinálnék neki egy kis házat. Kis betonsáv köré fillérekből megvan, zártszelvényből egy keret, aztán valami lemez vagy rács takarás. Az ajtó sem nagy szám, 2 pánt az egész. Szépen lakattal zárható. Szerintem 10 ezer forintból kihozható.
2012. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy méretű műanyaghordót áss le, a teteje a földfelszínnel legyen egy magasságban. Ebbe rakd bele a vízművet. A hordó tetején ejts egy vágást, ezen told át a villásdugót, egy másikon pedig a slagot, 2 állású csapot...
2012. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs aknám, én a szivattyúra egy kutyaólat fogok barkácsolni. Ázni nem fog, aki meg be akar jönni, azt meg remélem elrettenti a nem létező kutyánk ólja. Amúgy ha el akarják lopni, akkor el is viszik.
2012. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is a kutyaólas megoldásra gondoltam, + egy harapós kutya táblára a kapun. (Ezzel az a gondom, hogy nem igazán lehet lezárni.) De jó lenne, ha ez a kutyás csel befolyásolna bármit is -bár nem nagyon bízom benne-, mert 2 hete betörtek hozzánk . Remélem ez volt az utolsó... Köszönöm az ötleteket!
2012. ápr. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!