Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha eper magról elvetettem a...

Ha eper magról elvetettem a mai napon az epret, akkor az palántává fejlődik, abból lesz idén már eprem? Fog teremni epret?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Magról ki sem fog kelni. Ha az idén elültetsz palántát,az sem biztos,hogy az idén még terem. Ehhez még ősszel kellett volna palántázni.
2012. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaaaaaaaaaaa.....-tényleg???Na,ezt nem tudtam...-azt hittem olyan,mint a paradicsim,meg a paprika...
2012. ápr. 8. 19:04
 3/7 A kérdező kommentje:
de a papírján az van,hogy még idén szüretelhető :o
2012. ápr. 8. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
A papíron marhaság van. Magról csak a kertészetekben tudnak palántákat nevelni.
2012. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az epret a már meglévő töveken hozott hajtásokról, fiókákról szaporítjuk. Nyáron leszedjük, előnevelőbe, védett helyre ültetjük, majd szeptember elején, amikorra már szépen meggyökeresedik, akkor palántázzuk végleges helyére. Ha ilyened nincs, ismerőstől kérj vagy piacon vásárolj eperpalántát.
2012. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik olyan szelekció, ami két hónap alatt terem a magvetéstöl számitva, feltéve, hogy megfelelöek neki a körülmények.
2012. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :O
2012. ápr. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!