Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel oldjam meg a kertben...

Mivel oldjam meg a kertben egy éves fiam szökdösését? Én kb.1m magas megoldásra gondolok.

Figyelt kérdés
Van egy 1m széles szakasz,ahol átmegy a szomszédhoz (osztatlan telken), ahol mindig kupi és szemét,törött üvegek,stb a földön. A gond csak az,hogy én is errefelé megyek ki az utcáta,ezért mobil vagy nyitható megoldás kellene. Nehezíti a helyzetet,hogy rögzíteni egyil oldalon fa rúdhoz tudnám,de a másik oldalon most csak a házam sarka és az eresz függőleges szakasza van. És ezek sem egymással egy vonalban,kb 20cm a síkbeli különbség.Emiatt pl nem tudok odatenni egy biztonsági babarácsot,aminek állítható a szélessége.

2012. ápr. 6. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon tudom elképzelni. Nem lehet a falba fúrni két zsanért és rátenni egy kis ajtót?
2012. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is egy nyitható kapura gondoltam kapásból, de biztos butaság. :)
2012. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát...a ház sarka dryvitos,ez van a jobb oldaladon, balra egy méterre és kb 20cm előre egy virágfuttató falat tartó fa oszlop,erre gondoltam rögzíteni....
2012. ápr. 6. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha ezzel az oszloppal egy vonalba a ház mellé tennél még egy oszlopot? egyiken lennének a zsanérok, másikon valami egyszerű zárszerkezet vagy retesz, mert az sem árt.
2012. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fa rúdra (ha elég stabil) két zsanér és valami könnyű kapu, pl. lécből egy téglalap (belül kell egy merevítő átlóban hogy megálljon) és behúzva pl. drótfonattal.

De akármi megteszi.

Egy egyszerű kis tolóreteszt fel lehet rá rakni, annak az ellendarabja sem lehet túl nagy.


Nem nagy ügy, barkácsolásban jártas férj/élettárs/apuka/após/valaki 2 óra alatt megvan vele.

2012. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feltetlen valamilyen kis kapu a megoldas, mivel a babaracs mar lassan nem lesz akadaly, hiszen felmaszik pl.
2012. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!