Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az elsargult gyepet mar nem...

Az elsargult gyepet mar nem lehet helyrehozni? Ujra kell vetni?

Figyelt kérdés
Egy savban teljesen elsargult,elszaradt a gyepem,lehet a kutyak pisilesetol,nem tudom.Ezt mar nem lehet helyrehozni,esetleg gyeptragyaval,vagy valamivel?ujra kell vetni?Es az a helyzet,hogy a kutyamentes ovezetben is elegge megcsunyult a gyep,gondolom a nagy teli hidegektol,es mar felgereblyeltem,megszelloztettem,es meg nem igazan szepul,...eleg sokfele sarga,szaradt a gyep.Ki fog az meg zoldulni?mit kellene vele csinaljak hogy rendbejojjon?meg ilyen csunyas sosem volt tel utan a gyepem...

2012. márc. 23. 08:11
 1/2 Kerria ***** válasza:

ha már gyepszellőztettél, akkor még megpróbálnék gyeptrágyázni.


sajnos a hó nélküli nagy fagyok károsítják a gyepet!


Illetve egy öntözés sem ártana, hiszen nagy a szárazság.

2012. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A miénk múlt hét csütörtökön volt levágva és szellőztetve, utána vetettünk is még rá, azóta 3× locsoltunk is, tegnap ismét fűvágás. A locsolástól már zöldül, a fűmag persze még nem kelt ki. Nagyon szárazság van, úgyhogy locsolni kellene és a sárga kipisilt foltokra érdemes lenne rávetni és egy kis virágföldet rászórni, lehengerelni és azt is locsolgatni.
2012. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!