Kezdőoldal » Otthon » Kert » Pázsitviola és kúpvirág mikor...

Pázsitviola és kúpvirág mikor virágzik ki?

Figyelt kérdés
Magról akarom vetni őket.Már idén lesz virág vagy csak később?
2012. márc. 20. 19:18
 1/3 Kerria ***** válasza:

Kúpvirágnak több fajtája létezik, így nyár elejétől ősz közepéig mondható a virágzása.


Pázsitviolám nincs, így azt nem tudom

2012. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kúpvirágom van nekem is, magról vetettem néhány éve (közvetlenül a kertbe), szépen kijött, hatalmasra nőtt, és soha többet nem kellett kúpvirág magot vennem, mert elveti a magját és kijön következő évben is, sőt, terjeszkedik.
2012. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pázsitviola (Aubrieta hybrida)fehér,kék és sötétlila változata több éve dísze sziklakertemnek. Nagyon terjeszkedő, de megbízhatóan nyíló szép virág. Egész áprilisban virít. Mindegyiket tősztással őszkor szaporítottam (nem magról). Azt hiszem magról csak jövőre fog virágozni, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
2012. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!