Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel tudom etetni, és hogy a...

Mivel tudom etetni, és hogy a vénusz légycsapóját? (dionaea)

Figyelt kérdés
rovart nem nagyon találtam, sajt esetleg?
2012. márc. 16. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajt?!!! Na ne már, hogy ennyire buták az emberek, hogy azt sem tudják, hogy miért húsevő egy húsevő növény....
2012. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jol van, csak egy ötlet volt! de ettől nem lettem okosabb!
2012. márc. 16. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy növény és nem egy pl húsevő állat..... nem fog éhen halni ha nem "eteted" hanem csak öntözöd!!!!!!!!!!!! Sajtot meg pláne ne adj neki se párizsit és társait....majd amikor fogsz bogarat akkor neki adhatod,de tényleg nem fog éhen halni.
2012. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nem tudom honnan jött a sajtos ötlet! :)
2012. márc. 16. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Jólvan, bocsi, csak felidegesítettek és ez még rátett. Amúgy nem muszáj etetni, de ha etetni akarod, akkor se "mű" kajűkkal, tehát ne bolti sonkával, páriszivel, hanem léggyel stb-vel. Azért eszik rovarokat, mert így próbálja pótolni azokat az anyagokat, amelyek a természetes élőhelyén szegényen fordul elő, pl. nitrogén, mert ugye notrogén szegény talajban él
2012. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. márc. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!