Kezdőoldal » Otthon » Kert » Használható az olcsó kerti grill?

Használható az olcsó kerti grill?

Figyelt kérdés
Még sohasem vettem kerti grillt, de érdekelne, hogy a legolcsóbb,kategóriás grillek mennyire használhatóak (2ezer Ft alatt)Vagy lepattog a festék stb?
2009. jún. 11. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem húsz éve sütögetek és az alábbiak a tapasztalataim:

-nagyon jó grillsütőket lehet olcsón kapni, persze gagyit is.

-fontos a sütő kialakítása, szélvédő oldalfalakkal el van-e látva, kellően nagy a tűztér, ahová a faszenet rakod (talán ez a legfontosabb)

-milyen tartozékokat, kiegészítőket adnak hozzá?

Drága cuccokon is lehet pocsék kaját sütni. Szerintem csak akkor vegyél drágábbat (6-8 e Ft) Ha gyakran használod.

2009. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
két éve van egy tescos grillünk 1500 pénz volt a festék rendben van és nem lyukadt át a lemez sem.negatívum nagyon könnyű és mindig le kell súlyozni egy nagyobb kővel az alsó polcát,hogy ne inogjon ha forgatjuk a husikat.
2009. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én elég sok rosszat olvastam a faszenes sütésről,állítólag rákkeltő anyag kerülhet a húsba.Én elektromos grillt használok a teraszon.Kb.10 000.-ért nagyon szupert lehet venni.
2009. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , sokat segítettetek ! Még sohasem grilleztem, úgyhogy szerintem akkor kezdésnek kipróbálom ezt a fajtát.. Az egészségtelenségről én is olvastam..erről mit gondoltok? Egy éve vettem egy mini, benti grillsütőt, de borzalmas. mert nem sül át semmi, kicsi a hely, mindig minden odaég, úgyhogy inkább kint próbálkoznék :)
2009. jún. 11. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát napi rendszerességgel 10-15 kg szénné égett hús elfogyasztása biztos egészségtelen! :)

Én egyébként nem nagyon hiszek ezekben a rákkeltő - nem rákkeltő dolgokban, mint ahogy abban sem, hogy itt ezer évig hülye emberek laktak, csak az elmúlt 30 évben lettünk okosak és egészségesek.

Jó sütögetést! (első voltam)

2009. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gagyi teszkósat használunk .Nincs probléma vele.Az egészségtelenségről:Az biztos hogy a sok tartósítós kaja több kárt csinál,mint a grill.
2009. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi 6000 Ft-ért wettünk egy grillsütőt, nem wolt olyan nagy, kb. 40 cm wolt az átmérője. Közel 5 éwig kitartott. Szerintem megérte.
2009. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! Már nyáron beszereztem egy 2ezreset, és teljesen megfelelt a célnak :)
2009. dec. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!