Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért van hogy a pázsit amit...

Miért van hogy a pázsit amit nem vetettek magról hanem az azigazi öreg amit meglehet találni minden gaz között az szebb mint az uj amit vetnilehet?

Figyelt kérdés
szóval amit vettetem pázsitót kb6 éve aztha levágom nagyon kicsire a szára sárga nem olyan szép mint pl az a pázsit nemtudom hogyan hivjam de nem vetettük hanem mikor vettük a házat az öregtől gonolom ősem vetette a füvet hanem volt de sok gazközött szinte mindenhol látni. olyan szép!nálunk sokvan belőle igy inkább gyomstoppal probálkozunk hogy őt nbe pusztitjuk ki hanem majd ahol juk lesz oda vetünk fűmagot.ezt nem locsolom és mégis szebb mint a másik. nemszárad ha nincs eső hetekig. mig a másik nemolyan szép. probálkoztam sok fűmaggal egyiksem olyan mint ez miért?remélem tudjátok melyikre gondolok.
2009. jún. 10. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg használhatnál írásjeleket, akkor könnyebben érthető lenne hogy mit akarsz... egyébként van több száz féle fű és pázsit, esetleg egy botanikus beazonosítja neked, de innen nem tudjuk a gondolataidat kitalálni.
2009. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak azt akartam volna mondani hogy az a pázait fűre gondolok , ami megtalálható minden kertben ahol nem vetettek pázsitot ott is van,pár darab,és sokkal szebb minden pázsitnál öntözés nélkül. Hogy tudja e valaki miért?
2009. jún. 10. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Már a görögök is foglalkoztak a problémával. Tudod a föld kedves gyereke a gyom, és ez vonatkozik a magától kikelő fűre is. Nézd a tévében a mongol puszták zöldjét, nem a boltban vették a magot.
2009. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!