Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan gondozzam az orchideámat?

Hogyan gondozzam az orchideámat?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy gyönyörű orchideát, mennyi időnként öntözzem, és hogyan?

2012. febr. 13. 18:12
 1/3 optimus8 válasza:
hetente egyszer kell öntözni, a földjére tegyél olyan anyagot, ami tartja a vizet és így öntözd, napra ne tedd
2012. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pedig pont, hogy a napos helyeket kedveli. Az enyém mindíg az ablakban volt. Kedveli a napos meleg helyeket egyébként is...vizet meg hetente egyszer kell neki adni. De vigyázz, nehogy túl öntözzd, inkább kevesebbet és többször. Arra nagyon érzékeny. :)
2012. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia :)

Hát én nekem van 2 orchideám és heti kétszer öntözöm! Kedveli a meleget és a fényt is! De mi nálunk félárnyékos a ház :) A többieknek is igaza van ! Nem tudom melyik a legjobb :) Az enyémek egészségesek meg minden ! Ja csak arra nagyon figyelj hogy alulról kell öntözni ! Remélem segítettem :)

2012. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!