Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudok ilyenkor kék hajnalk...

Mr.brown kérdése:

Hol tudok ilyenkor kék hajnalkamagot (Ipomoea Tricolor) venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Lehetőleg XIII.ker környékén.
2012. febr. 11. 13:12
 1/10 anonim válasza:
100%
Baumax vagy Tesco áruházakban már biztosan találsz!
2012. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
98%
Írj majd tapasztalatot ;) kíváncsi vagyok, gondolom nem elültetni akarod :)
2012. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát... Tescoba vettem greenway márkájú hajnit, ledaráltam és 0,5l narancslével elkevertem, megittam és T+10perckor már rosszullét volt jelen (kb az idő alatt ez az érzés dominált). Egy kis beatles-szel és egyéb ilyen nyugis zenével próbáltam megvezetni a tripet, de nem sikerült aztán meguntam az egészet, mindentől elment a kedvem, leültem a tv elé és pont ment a family guy, de valamiért nem tudtam nevetni rajta. T+1h Részegség érzésem volt, egy kicsit szédelegtem és erős hasfájás és hányingerem volt, elmentem wc-re, hogy kihányjam hajnit, de nem sikerült így visszafeküdtem a tv elé próbáltam elaludni. Kb T+3h körül sikerült elaludnom. De az volt a legrosszabb amikor reggel felkeltem akkor nem az volt mint a törperózsánál, hogy tök jó kedvem volt, mert az is kb ugyan ilyen hatás, de legalább másnap nagyon jó kedvem volt, ennél meg semmi sőt még reggel is gyötört a hasfájás.

Én azt vettem észre, hogy nálam ezekből a pszichedelikus szerekből több kell csak az a baj, ha többet szedtem volna be akkor tuti hányás lett volna.

Ja, elfelejtettem írni, hogy 18 csomagot fogyasztottam el, nézett is az eladós. :D

Legközelebb a gombát fogom kipróbálni, ha érdekel valakit kb egy hónap múlva írjon rám.

2012. ápr. 2. 17:16
 4/10 anonim válasza:

a hajnalkákból csak az ipomoea tricolor csinál akármit is.

én is próbáltam több változatát, mint pl a purpurea tricolor-t de mindegyiknél csak rosszullét volt az elért hatás csúcspontja.


kétszer is volt szerencsém a kék hajnalkához, bámulatos élmény, de sajnos másfél éve nem csináltam már mert nem tudom hol lehet kapni, azokon a helyeken ahol eddig vettem, már valamiért nem lehet kapni..

2012. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy Tricolor volt. De hát akkor úgy tűnik ez egyén függő.
2012. szept. 1. 20:54
 6/10 anonim válasza:
én azt olvastam hogy 300 heavinly blue (világoskék)hajnit megeszel akkor jót tripelsz. én kerestem obiba de ott még hajnalka sem volt.
2012. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homosapiens válasza:
ilyenkor nem nagyon tudsz kék hajni magot venni, ajánlom helyette a hawaii farózsa magot ugyanúgy LSA tartalmu csak joval nagyobb mennyisegben és kevesebb kell belőle elvileg 4-5 mag de nekem 10 magtól volt jó tripem. a trip meg inkább instropektív magadbafordulós, de nem vizuális semmiképp sem.
2013. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én obiban vettem, sopronban most akarom kipróbálni de nagyon figyeljetek hogy impoea tricolor legyen mert olvastam faq kat csak az a jó. (bocs a helyesírási hibákért telefonrol vagyok)
2015. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A rosszullét elkrülhető, ha nem eszed meg a magokat

Párologtatva kell felszívni, vagy a darált formáját fél órán át a szádban tartani(tea filterbe teheted). Lényeg, hogy még a szádban tartod nem szabad nyelned, néha kicsit megrághatod a filtert, hogy jobban kiszivárogjon a szádba és felszívódjon. Jó sok nyál lesz a szádba a végére, de nem szabad lenyelned és kiköpnöd sem legalább 30 percig.

2016. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hajnalka mag, istenem! -.-
2020. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!