Kezdőoldal » Otthon » Kert » FONTOS! Uj gyepet kutyak...

FONTOS! Uj gyepet kutyak mellett hogy tudnek telepiteni?

Figyelt kérdés
Nem rongalos tipusok a kutyaim,nem is ezert kerdezem,hanem szeretnek vakondhalot letenni,ehhez pedig az kell hogy az eddigi gyepemet kenytelen vagyok felasni,majd uj fumaggal bevetni.Itt jonnek kepbe a kutyak,..nem olyan a helyzet,hogy el tudnam addig kuloniteni oket mig a fu kino es megerosodik,es semmikepp sem kotom meg oket,inkabb azt szeretnem tudni nincs e olyan fumagkeverek ami nagyon gyorsan no,es taposas allo,es kino akkor is ha taposva van,..mondjuk ez mar lehet hulyeseg,...de megis ha barmilyen otletetek van,vagy bevalt ilyenfele fumag nektek kutyak mellett,kerlek irjatok meg.Hogy csinaljam?
2012. jan. 6. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen fűmag, de hogy mi a neve, nem tudom. Csak pár éve mentünk át a szomszédhoz, és mondta, hogy füvet telepít, aztán amikor ki akartuk kerülni a területet, mondta hogy menjünk rá nyugodtan, mert kimondottan szereti is, ha tapossák. Szerintem menj be a boltba és mondd meg, hogy ilyet keresel, biztosan tudnak segíteni.

Inkább szerintem az a para, hogy ha laza a föld, akkor a kutyák mindenhol fel fogják ásni, hiszen könnyű benne kaparni. Ezzel nem tudom, lehet-e valamit kezdeni.

2012. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag kizárt fűmaggal. A gyorsan növő taposás állófű se taposásálló addig, míg csak pár centi, szépen ki lesznek taposva azok az ösvények, amiken a kutya jár. Legalább 1 hétig nem kéne rámenni. Vagy marad a drága megoldás, és gyepszönyeg.
2012. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hell-ikon ***** válasza:
gyepszőnyeg v. gyeptégla esetleg?
2012. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!