Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egyszer volt a tv-ben a...

Lacka1 kérdése:

Egyszer volt a tv-ben a betonra is vethető fűmag, ahol minden mag saját tápanyaggal rendelkezik. Ki hallott róla?

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 15:40
 1/7 dirtboy ***** válasza:
66%
én
2011. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja igen reklámozták, a magokat valami tápanyagréteggel vonták be. Ha azt ráveted betonra, lehet, hogy kinőne, de hogy nem maradna sokáig ott az fix.
2011. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés? Ja igen ki hallott róla. A válasz: az első válaszoló!
2011. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas válaszokat, de mivel rövid kérdéseket kell feltenni, csak ennyire futotta.A valódi kérdés, hogy van-e tapasztalat hogy milyen, és hol lehet kapni stb.
2011. dec. 27. 08:50
 5/7 dirtboy ***** válasza:

azt hogy hol lehet kapni azt nem tudom,még csak a neve sem jut az eszembe de teljesen feleslegesnek tartom.

én a kerti tó mellé olcsó kg/1000ft-os fűmagot szórtam jó dúsan,locsoltam sűrűn és szép erős dús fű lett.

a lényeg hogy még meg nem erősödik addig gondozni kell.

ha kiszórod azt a csoda tápanyagos füvet azt is ugyan úgy locsolni kellene mert csak nedves állapotban indul be a növés.

betonon egyébként tényleg nem maradna meg.


lehet hosszabban is írni csak a fő kérdésnek kell rövidnek lenni,alá már írhatsz bőven.

jobban nem tudom elmagyarázni mert még eddig csak válaszoltam,kérdést még nem tettem fel soha de ha meg nézel pár kérdést láthatod hogy lehet hosszabban is.

2011. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet betonra vetni, csak utána gereblyézd be.
2011. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam róla, de túl drága. Kb. 6000 Ft-ért vessek be vele 10 négyzetmétert? Ennek kb. kétszeresét meg lehet csinálni akár 500-ért is.
2012. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!