Kezdőoldal » Otthon » Kert » Citromfa mellé érdemes párásít...

Citromfa mellé érdemes párásító készüléket venni?

Figyelt kérdés

Van egy 30c-es citromfám, és sajnos nemtudom máshogy megoldani-szobában kell kiteleltetnem. (20fokos). Nemtudom, hogy így kifogja e bírni a telet, már elég sok levél lehullott róla:( Gondoltam arra, hogy veszek egy párásító készüléket, hátha ettől jobban "érezné" magát.


Viszont nemtudom, hogy hideg-vagy meleg párásító készüléket ajánlott vásárolni?!


2011. dec. 16. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
*30cm-es
2011. dec. 16. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:
A citrom a bőrszerű levelei miatt jól bírja a szárazságot. Napfényt kap-e eleget?
2011. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen kap, bár keleti fekvésű a szobám, így csak reggel kap jócskán napfényt, de mindig világos van. az ablakhoz viszont nem merem tenni, mert ott van a radiátor:S

Bízom benne, hogy enm purcan ki:(

2011. dec. 16. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, a citromfát elég nehéz életben tartani... Nálunk fólia sátorban van, ahol növényeket termesztünk, ott egész jól érzi magát, de nehezen tudom elképzelni, hogy lakásban is ilyen vígan el lenne. Ha meg is nő, folyton hurcolni kell, meg ilyenek... Nem tudom, olyan ez, mint a leander. Egy időben nagy divatt volt, aztán mindenki rájött, hogy marha sokat kell vele kínlódni.
2012. jan. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!