Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nymphaea caerulea (kék liliom/...

Nymphaea caerulea (kék liliom/tavirózsa/lótusz) magokat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

végiggugliztam már az egész napot, de sehol egy helyet nem találtam ahol kék tavirózsamagokat lehetne venni/rendelni.

Mellesleg hogy lehet szaporítani? Melyik hónapban terem magokat?


2011. nov. 27. 16:52
 1/6 dirtboy ***** válasza:

már majdnem kifogott rajtam de kb. 10perc alatt rábukkantam erre,remélem jó lesz neked

[link]

2011. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát annyira nem, mert ezek kész növények , nekem meg magok kellenének. Amugy sem tudom hogy egy egyméteres, tó aljára legyökereztetett növényt mégis hogyan fogják nekem elpostázni.
2011. nov. 27. 17:33
 3/6 A kérdező kommentje:
egy pillanat... az előbb még más oldal jött be erre a linkre... (ott viszont már elfogyott a mag)
2011. nov. 27. 17:36
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ez mag

a csomag 5db magot tartalmaz

amit te olvastál az csak leírás a növényről de ilyen növényt nem veszel 300ftért úgy hogy nem mag szóval, már az ára is elárulja hogy magról van szó de oda is van írva

2011. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az volt, hogy volt én nekem egy lap a böngészőmben , ahol konkrét növényeket lehetett venni... amikor rákattintottam a linkre valamiért az a lap ugrott elő a link helyett. nemértem mért... de mind1... én meg aszittem hogy ez a link is arra a palántás weboldalra mutat...


amugy ezen az oldalon meg a lap alján ottvan, hogy az illető termék elfogyott!

2011. nov. 27. 20:17
 6/6 dirtboy ***** válasza:

azt nem néztem hogy elfogyott vagy hogy van e de nem is csoda hogy nincs hiszen tél van,ilyenkor nem kell senkinek ők sem tartják fontosnak hogy legyen nekik.

tavasszal majd lesz,de akár most is megpróbálhatsz velük beszélni hogy szerezzenek már be neked, bár télen szerintem ne vegyél.

2011. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!