Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan ültessünk utcafrontra?

Hogyan ültessünk utcafrontra?

Figyelt kérdés

Lehet sokan állnak azzal a problémával szemben, hogy a kerítésén kívül szeretnék megszépíteni a környezetüket, csak éppen nem tudják hogyan kezdjenek hozzá.

Bár kérdeznem kéne, én inkább linkelek, hogy segítsek.

http://www.youtube.com/user/ViragzoMagyarorszag

Itt van bőven utcafront szépítés. :)

És ha már kérdés, akkor annyi, hogy hasznos volt?


2011. okt. 31. 20:11
 1/1 anonim válasza:
Jelenleg engem is ez a kérdés foglalkoztat.Annyit már megtudtam,hogy mivel az utca közterület, az Önkormányzattal egyeztetned kell,hogy az adott helyre mit lehet-, és mit nem ültetni.Meg is büntethetnek érte,ha nem kérsz engedélyt.Saroktelken lakom és most készült el a mellettünk lévő utca aszfaltozása.A kerítésem mellett beszórták kiszáradt földdel és fűmaggal.Ehelyett szeretnék bokrokat ültetni. Az illetékes mondta,hogy csatorna van alul, ezért mély gyökerűt nem lehet,és olyat sem,amelyik akadályozza a közlekedést.És nekem kell majd gondoznom. Erre kértem itt a fórumon tanácsot.Szóval egyeztess az Önkormányzattal,azt hiszem a környezetvédelmi osztállyal.E-mailben is megoldható. Én tudtam képet küldeni a területről.
2011. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!