Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy nem tudom milyen...

Van egy nem tudom milyen fajtájú virágom, nagyon nagyra nőtt, de szeretném szaporítani. Lehet-e ezzel a virágtípussal ezt csinálni, és ha igen akkor hogyan? Képeket csináltam, hátha ez segít felismerni a típusát.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Itt a 3 kép, remélem tudtok nekem segíteni! :)


2009. ápr. 26. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajtástőnél vágd vissza és rakd vízbe az így levágott hajtásokat. Kb. 1 hónap alatt gyökereket fog ereszteni, és így el tudod ültetni rendesen, és lesz egy új cserép virágod. De türelem, mert lassan gyökereznek. Még most csináld, hisz ilyesmit tavasszal ajánlatos csinálni.
2009. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Syngonium, vagy nyillevél. Szaporitani a léggyökeres hajtásdugványokkal lehet. Levágod a hajtás végét, úgy hogy néhány levél legyen rajta és kb. 10-15 cm hosszú legyen a szára. Tiszta késsel, vagy ollóval vágd és tiszta üvegedénybe vizet téve tedd bele. Világos helyen legyen, de ne süssön rá a nap. Több nap mire megjelennek a gyökerek.
2009. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!