Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell a füvet műtrágyázni?

Hogyan kell a füvet műtrágyázni?

Figyelt kérdés
Mivel a kutyák tönkrették kert egy részét, gondoltam újra felásom és újraszóróm.Akkor tudom simán a földbe keverni a műtrágya granulátomut, vagy le kell a föld alá valahogy forgatni?
2008. márc. 10. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

gereblyével. (azt hiszem ly)

ha már van fü akkor meg lehet ilyen fülazitó tólgatós izét kapni amivel szintén meg tudod trágyázni.

de sokkal jobb ha igazi trágyát hsználnál, egy kicsit büdi de a németeknél azért olyan zöld minden, mert szarral locsolnak.

2008. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én semmi esetre sem raknék a gyepemre szerves trágyát! Hacsak nem tudod beszántani a gyep alá, viszont akkor semmi értelme az egésznek, mert úgy fog kinézni a kerted mint egy szántóföld. (Ugyanis a szervestrágya elveszíti hatóanyagtarttalmát, ha nincsen bedolgozva a földbe) Menjél be egy gazdaboltba, és kérjél direkt gyepekhez való - elhúzódó hatású - műtrágyát. Pontos műtrűgya nevet nem tudok, de az eladó segíteni fog!
2008. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fűre eddig egy táp vált be. Tavaly tavasszal vmikor lehetet a Lidl-ben kapni, egy doboz kb. 500 Ft volt. Sajna egy vettünk kipróbálásra (mire újra mentünk már elfogyott:-((((), de szuperul bevált. A gaz eltűnt a fűből és a gyep is nagyon szép, erős lett. Remélem idén is lehet majd kapni, akkor tutira feltankolok belőle:-)))))
2008. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!