Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor kell a fűzfaágat elültet...

Mikor kell a fűzfaágat elültetni, hogy kihajtson? És hogyan kell?

Figyelt kérdés
Adnátok tanácsot? Tavaly ősszel ültettem, de nem eredt meg. Nem tudom mit csináltam rosszul. Annyira szeretnék szép fűzfát :)
2011. aug. 30. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű pedig: belerakod egy vödör vízbe és vársz amíg gyökeret ereszt.


ha már van neki 5-10cm hosszú kis gyökere, beülteted földbe.

jó alaposan iszapold be!

2011. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi nem gyökereztettük, csak leástuk az ágakat. 1 csavart fűzt és egy szomorút. Minden nap locsoltuk, megfogta mindkettő. A szomorút már ki is vágtuk, mert nagyra megnőtt, a csavart megvan még.
2011. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Még annyit segítenétek, hogy mikor célszerű elültetni? Most ősszel? És csak simán vágok egy fűzfaágat és azt ledugom? Tavaly így csináltam, de nem eredt meg :(

2011. aug. 31. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
ha biztosra akarnék menni, én úgy csinálnám, h most beültetném egy vödörbe, majd így átteleltetném valami hűvös, de nem fagyveszélyes helyen, és tavasszal ültetném csak ki.
2011. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!