Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel permetezzem meg a rózsát?

Mivel permetezzem meg a rózsát?

Figyelt kérdés
Tavaly az összes rózsám levelei bebarnultak és foltosak voltak. Idén szeretném megelőzni ezt az egészet és szeretném valamivel lepermetezni. A boltban Dithane M 45 t kaptam de nem vagyok benne biztos hogy ez kell nekem. Nem akarom megvárni mig megint barna foltos levelei lesznek a virágomnak, meg szeretném elözni. Szoval mivel és mikor és hogyan permetezzem meg?
2009. ápr. 18. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a használati utasitást,mire való és milyen higitásban.Szerintem ez levélrozsdásodás volt, valószinü jó rá.Nem vagyok szakértő, én is igy jártam, gomba okozza.
2009. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a felszívódó gombaölő szereket ajánlanám neked, már nyugodtan permetezheted, lassan tetű ellen is. Vannak olyan szerek amiket össze lehet egymással keverni, így kérd a boltban. Tűző napon sose permetezz, amúgy finom porlasztásra állítsd a szórófejet. Ha nagyon fertőzött volt akkor 2 hetente ha kevésbé akkor elég havonta fújni.

Itt tudsz válogatni : organova kft (keresőbe beírod és megjelenik a növényvédőszer listájuk.

2009. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen.
2009. ápr. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!